Makarony Polskie S.A. – nasz nowy darczyńca!
Punkt informacyjny dla obywateli Ukrainy
Punkt informacyjny znowu działa!
22 maja, 2023
Żywność w czasie upałów
Uff, jak gorąco!
20 sierpnia, 2023

Makarony Polskie S.A. – nasz nowy darczyńca!

Z radością informujemy, że mamy nowego darczyńcę. W tym tygodniu otrzymaliśmy dużą dostawę z renomowanej firmy Makarony Polskie S.A. Do naszego magazynu dotarła cała paleta, czyli prawie 900 kg makaronu spaghetti!

Makarony Polskie S.A. to jeden z czołowych producentów makaronów w Polsce i Europie. Produkcja makaronów prowadzona jest w trzech zakładach zlokalizowanych na terenie Polski. Produkty firmy cechuje wysoka jakość i smak, za którymi stoją innowacyjne technologie oraz prace badawczo-rozwojowe.

Spółka Makarony Polskie S.A. jest producentem szerokiej gamy makaronów, wytwarzanych w technologii tłoczonej i walcowanej. Firma oferuje makarony w wielu różnorodnych formach, wytwarzane na bazie mąki durum i mąki z pszenicy zwyczajnej, z dodatkiem jaj kurzych i przepiórczych. W swoim portfolio posiada również produkty odpowiadające na trendy żywności prozdrowotnej, np. makarony z mąki: orkiszowej, gryczanej, żytniej.

Ofertę urozmaicają duże formy makaronu, przeznaczone do nadziewania. Spółka ma także duże możliwości powiększania asortymentu makaronów z mąk rzadkich, jak np. z roślin strączkowych, i w tym kierunku jest rozwijane jej portfolio.

Firma działa na rynku od ponad 20 lat. Przemyślana strategia biznesowa pozwoliła zbudować Grupę Makarony Polskie, w której Makarony Polskie S.A. jest spółką dominującą. Oprócz niej Grupę tworzą spółki: Stoczek Natura Sp. z o.o., MP Trade Sp. z o.o. oraz SAS Sp. z o.o.

Wśród marek, które możemy znaleźć w portfolio spółki, wymienić należy: Makarony Polskie, Sorenti, Abak oraz Novelle.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *