Nowa hala – postępy prac
Żywnościowy SOS z Fundacją Biedronki
29 stycznia, 2024
Wielkanocna Zbiórka Żywności
17 marca, 2024

Nowa hala – postępy prac

W listopadzie 2023 r. ruszyły prace budowlane nowej siedziby Mazurskiego Banku Żywności. O ich starcie pisaliśmy tutaj. Na bieżąco obserwujemy, jak z dnia na dzień powstaje niesamowita budowla. I do tego w błyskawicznym tempie!

Obecnie realizujemy pierwszy etap, czyli wykonanie prac stanu surowego otwartego z ostatecznym pokryciem dachu części biurowo-socjalnej budowy hali magazynowej Banku Żywności w Piszu wraz z zapleczem biurowo-socjalnym, wydzielonym pomieszczeniem kuchennym i infrastrukturą, które prowadzi firma Monolit Sp. z o.o.

Na placu budowy mamy już budynek w stanie surowym parteru i kondygnacji. Za nami wylane fundamenty, wykonana płyta zbrojona, ściany, strop nad parterem i wymurowane ściany na piętrze. Obecnie są przygotowywane prace szalunkowe na piętrze, do zalania stropu.


Dla wszystkich, którzy obserwują wznoszące się ku górze ściany, mamy dobrą wiadomość – prace idą wedle planu.

Inwestycja dofinansowana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, realizowana w ramach programu priorytetowego nr 2.1.1 „Racjonalna gospodarka odpadami Część 1) Selektywne zbieranie i zapobieganie powstawaniu odpadów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *