Mróz, śnieg i gorące serca!
Ruszamy z budową nowego magazynu!
2 listopada, 2023
Wesołych Świąt!
23 grudnia, 2023

Mróz, śnieg i gorące serca!

Choć zima w tym roku przyszła wcześnie i naprawdę, mróz nie zdołał pokonać gorąca ludzkich serc. Nasi darczyńcy i wolontariusze kolejny raz dowiedli, jak wielka jest wśród nas chęć niesienia pomocy tym, którzy z różnych życiowych powodów takiego wsparcia wciąż potrzebują.

Podczas dorocznej świątecznej zbiórki (24-25.11) zgromadziliśmy łącznie aż 1,5 tony żywności. Zbieraliśmy w sklepach: PoloMarket, Biedronka, Arhelan, Lewiatan, Delikatesy Centrum, Kaufland.

W naszą akcję aktywnie włączyli się również uczniowie ze szkoły podstawowej nr 4 w Piszu oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łupkach, którzy łącznie zebrali prawie 60 kg żywności.

Zebrana żywność jest teraz sortowana przez naszych dzielnych wolontariuszy, a przygotowane z niej świąteczne paczki już niebawem trafią na stoły potrzebujących osób. Wspaniali Darczyńcy i Wolontariusze. To dzięki Wam znów mogliśmy się przekonać, że zawsze możemy na siebie liczyć i że mimo niesprzyjających okoliczności empatia i uważność na drugiego człowieka potrafią zdziałać prawdziwe cuda ????

Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *