Rozwijaj z nami swoje umiejętności cyfrowe
Zapraszamy na pierwsze szkolenie w ramach LOWE Pisz
12 marca, 2025
Wydawanie żywności z Programu FEPŻ 2024
2 kwietnia, 2025

Rozwijaj z nami swoje umiejętności cyfrowe

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji (LOWE) w Piszu zaprasza na darmowe szkolenie pt. „Umiejętności cyfrowe – projektowanie i modelowanie 3D, techniki odnawialne”. Warsztaty odbędą się w dniach 12 i 13 kwietnia.

W czasie szkolenia omówimy projektowanie elementów przydatnych w codziennym życiu, tworzenie modeli miast zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska, projektowanie i budowę prototypów nowych urządzeń do oszczędzania energii, poznanie różnych zastosowań druku 3D w różnych dziedzinach życia oraz obsługę drukarki 3D.

Warsztaty „Umiejętności cyfrowe – projektowanie i modelowanie 3D, techniki odnawialne” odbędą się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bojowników o Polskość Mazur, ul. Gen. Sikorskiego 15. Program rozwoju kompetencji cyfrowych jest realizowany w LOWE centrum.

Szczegóły szkolenia i zapisy na warsztaty dostępne -> tutaj.

Więcej informacji o inicjatywnie LOWE w Piszu znajdziesz na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *