Czas na pierogi!
Nagrody Ubi Caritas
21 listopada, 2022
Wszystkiego dobrego!
22 grudnia, 2022
Lepienie pierogów z Dell Technologies

Po wspólnym gotowaniu na Mazurach nadszedł czas na wyczekiwaną od dawna rewizytę. Jak już pewnie zauważyliście, poza chęcią niesienia pomocy łączą nas z Dell Technologies podobne zamiłowania kulinarne – nic zatem dziwnego, że i tym razem spotkaliśmy się w kuchni.

Tymczasowej gościny udzielił nam warszawski Dom Ronalda McDonalda, w którym mieszkają rodziny małych pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego.

Silny zespół wolontariuszy Dell Technologies błyskawicznie przedzierzgnął się w profesjonalnych kucharzy i pod fachowym okiem Luizy Ślazewicz dziarsko przystąpił do pracy. W przedświątecznym menu nie mogło zabraknąć absolutnego klasyka, czyli pierogów.

Drużyna w niebieskich koszulkach tradycyjnie przeszła samą siebie i już po pół godzinie w wielkich garnkach bulgotały pierwsze porcje pierogów. Do wieczora połączone siły Dell Technologies i Mazurskiego Banku Żywności zdołały ulepić 1503 (słownie: tysiąc pięćset trzy) pierogi, z których 200 przekazaliśmy od razu małym i dużym mieszkańcom Domu Ronalda McDonalda, a pozostałe 1303 wyruszyły w podróż do współpracujących z nami placówek pomocy społecznej na Mazurach.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom Dell Technologies za serce, uśmiech i poświęcony czas, a pracownikom i mieszkańcom Domu Ronalda McDonalda za ciepłe przyjęcie, pomoc i niezrównaną cierpliwość.

To było dobre, magiczne spotkanie – mamy nadzieję, że nie ostatnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *