Pożegnanie Roberta Edelwajna
Wszystkiego dobrego życzy Bank Żywności w Piszu!
Wszystkiego dobrego!
23 grudnia, 2021
Akcja Ziemniak trwa!
„Akcja Ziemniak”: zbieramy dalej!
13 lutego, 2022

Pożegnanie Roberta Edelwajna

4 stycznia w wieku 46 lat zmarł Robert Edelwajn, nasz Przyjaciel i Współpracownik.

Były pułkownik sił specjalnych Wojska Polskiego, członek Naczelnej Rady Strzeleckiej Związku Strzeleckiego „Strzelec”, organizator ontosurvivali, działacz społeczny.

Od momentu rozpoczęcia działalności Banku Żywności w Piszu Robert służył nam mądrą radą i codziennym wsparciem: czy to koordynując współpracę z producentami żywności, czy pomagając przy organizacji kolejnych zbiórek. Zawsze znajdował czas na społeczną pracę dla Banku, bo jak zawsze ważne było dla Niego niesienie pomocy potrzebującym.

Wspomina Go prezes Banku Żywności w Piszu, Marcin Kwiatkowski:

Ze śp. Robertem prowadziłem pierwsze rozmowy w Olsztynie jeszcze w 2018 roku. Później Robert dopingował mnie, aby proces rejestracji i formalnych kwestii został jak najszybciej dopięty na ostatni guzik. Przeprowadziliśmy wiele rozmów dotyczących banków żywności i ich roli w pomocy społecznej. Robert był zawsze otwarty na ludzką krzywdę i rozumiał osoby potrzebujące. Będzie nam bardzo brakować jego ciepłej i pozytywnej natury.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 14 stycznia 2022 r. o godzinie 11:00 w kościele Świętego Krzyża w Warszawie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na Cmentarz Północny (brama południowa, godz. 13:00).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *