„Kropelka” dla vana
Babnk Zywnosci w Piszu i policja pomagają razem.
Pomagamy z policjantami!
16 listopada, 2021
Akcja Ziemniak 2021
„Akcja Ziemniak” powraca!
15 grudnia, 2021

„Kropelka” dla vana

Nasz nowy iveco

Jak może pamiętacie, na samym początku działalności Banku Żywności w Piszu do naszej załogi dołączył czerwony van. Choć trudno w to uwierzyć, od tej chwili minęło już prawie 1,5 roku.

Bankowe iveco przejechało w tym czasie tysiące kilometrów i przewiozło wiele ton żywności, niemal każdego dnia docierając z pomocą do potrzebujących.

Działamy energicznie i konsekwentnie, ale jest jedna rzecz, która może naszą pracę zahamować – może zabrzmi to paradoksalnie, ale są to hamulce. A konkretnie, niesprawne hamulce.

Nasz dzielny van służył nam bardzo dzielnie, ale i na niego przyszedł czas. Musieliśmy wstawić samochód do warsztatu i dokonać niezbędnych napraw układu hamulcowego. Łączny koszt wymiany klocków, zacisków, płynu, korekty tarcz oraz innych mniejszych interwencji wyniósł prawie 2300 zł.

Dla naszego budżetu jest to suma znacząca, dlatego zwracamy się z prośbą o wpłaty – nawet drobne – które pozwoliłyby nieco zasypać dziurę, która zieje na naszym rachunku po opłaceniu wizyty w warsztacie.

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę na konto naszego Banku lub wybranie celowej darowizny na paliwo dla vana.

Z serca dziękujemy! Nasz samochód też Wam dziękuje! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *