Gorący grudzień
Akcja charytatywna w „Przyjaznej Krainie”
Wielkie ciepło małych serc
11 grudnia, 2020
Najlepszych Świąt życzy Bank Żywności w Piszu!
Najlepszych Świąt!
24 grudnia, 2020

Gorący grudzień

Nasze świąteczne paczki w Świetlicy Środowiskowej KAJAK w Orzyszu

Do Świąt zostało już dosłownie kilka dni, a my zwijamy się jak w ukropie i – przynajmniej na razie – z wszystkim zdążamy.

Tym razem Bank Żywności w Piszu postanowił wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej przygotować świąteczną niespodziankę dla starszych mieszkańców naszej okolicy.

Dla najbardziej potrzebujących seniorów przygotowaliśmy wspaniałe paczki, które zostały doręczone adresatom przez pracowników MOPS-u.

Nasze świąteczne paczki trafiły też do młodzieży, a konkretnie do prowadzonej przez siostry dominikanki Świetlicy Środowiskowej KAJAK w Orzyszu.

Naszym starszym i młodszym podopiecznym życzymy smacznego i wspaniałych Świąt!

2 Komentarze

  1. Anita pisze:

    Pomoc zywnosciowa dystrybuowana jest przez Bank Zywnosci w Olsztynie do Miejsko-Gminnego Osrodka Pomocy Spolecznej w Rucianem – Nidzie oraz do Organizacji Partnerskiej Lokalnej –  Stowarzyszenia Kobieta na PLUS na terenie wojewodztwa warminsko-mazurskiego, w gminie Ruciane-Nida, ktora przekazuje zywnosc bezposrednio do osob potrzebujacych.

  2. Monika pisze:

    Bank Żywności w Olsztynie współpracuje z różnymi Organizacjami o zasięgu lokalnym. To tylko dowodzi, jak wielu jest potrzebujących na naszych terenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *