„Chrzest bojowy” w Piszu
W Pogobiu Średnim czekała na nas sołtys Alina Buszyniewicz.
Z wizytą w Pogobiu
27 sierpnia, 2020
Wystąpienie wiceprezes Moniki Modrzejewskiej
Uroczysta inauguracja
7 września, 2020

„Chrzest bojowy” w Piszu

Rozdajemy w Piszu!

W pierwszych tygodniach swojej działalności Bank Żywności w Piszu zdążył już dotrzeć z pomocą do Rucianego-Nidy, Szczech Małych, Pogobia Średniego i Kumielska. Teraz przyszedł czas, by zaprezentować się na własnym podwórku. 27 sierpnia zorganizowaliśmy wydawanie produktów żywnościowych dla mieszkańców Pisza. Zaprosiliśmy ich do siedziby naszego Banku przy ul. Jagodnej 3.

W zaadaptowanej specjalnie na potrzeby Banku Żywności hali magazynowej przekazaliśmy produkty spożywcze dla 74 osób. Od momentu rozpoczęcia działalności nasza pomoc dotarła już do ponad 100 rodzin!

Pracy było bardzo dużo, nie obyło się też bez emocji. Najpierw pod ciężarem paczek połamał się jeden ze stołów, a jakby tego było mało, niedługo potem spadł ulewny deszcz. Ze względu na hałas kropel uderzających w dach magazynu nie byliśmy w stanie usłyszeć, dla ilu osób mamy przygotować kolejną paczkę. Postanowiliśmy jednak podejść do sprawy ze spokojem i mimo przeciwności losu zrealizowaliśmy nasz plan w 100%.

Specjalne podziękowania kierujemy do strzelców Związku Strzeleckiego Strzelec JS3201 w Piszu , którzy wsparli nas w tym pełnym wyzwań dniu swoją pomocą i perfekcyjną organizacją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *